Nasza strona używa plików cookies. Dowiedz się więcej.

×
 

196 - tyle dni trwała zimowa przerwa w rowerowym sezonie Bike Maraton. Czas wreszcie odkurzyć rowery i udać się na start. Inauguracja sezonu Bike Maraton 2015 odbyła się 18 kwietnia w podwrocławskiej gminie Miękinia. W sumie w imprezie udział wzięło ponad 2000 uczestników. Następną imprezą był Maraton w Zdzieszowicach 09.05.2015, gdzie na starcie zameldowało się 1540 uczestników z kraju i zagranicy. W tym roku seria Bike Maraton liczy 10 edycji.

Już od kilku lat SsangYong Motors Polska wspiera czynnie działania propagujące zdrowy tryb życia i aktywne formy wypoczynku. Jedną z nich jest współuczestnictwo jako sponsor motoryzacyjny w cyklu imprez Bike Maraton 2015. Na każdej z imprez prezentujemy nasze samochody, organizujemy jazdy testowe oraz zapraszamy do naszego konkursu gdzie można wygrać atrakcyjną nagrodę. Nasi konsultanci wyjaśniają tajniki konstrukcji samochodów z napędem na 4 koła oraz specyfikę jazdy pojazdami 4WD.

Więcej szczegółów dotyczących możliwości uczestnictwa w imprezach Bike Maratonu znaleźć można na stronach www.bikemaraton.pl

brz02