Nasza strona używa plików cookies. Dowiedz się więcej.

×
 

Już w najbliższa sobotę, 28 czerwca, SsangYong zaprasza na piątą odsłonę tegorocznego cyklu. Tym razem spotykamy się w Myślenicach u podnóża Góry Chełm. Myślenice położone w bliskiej odległości od Krakowa są idealnym miejscem wypadowym dla mieszkańców stolicy małopolski zarówno latem jak i zimą.

W ostatnią sobotę czerwca miasteczko sportowe Bike Maraton powstanie na plaży trawiastej w wypoczynkowej dzielnicy Zarabie. Punktualnie o godz. 11.00 Burmistrz Miasta Myślenice, Pan Maciej Ostrowski da sygnał do startu i peleton kolarzy wyruszy na trasy V edycji Bike Maraton 2014. A podczas tej edycji, tak jak zawsze, przygotowano trzy specjalnie przygotowane i oznakowane trasy:

  • Mini – długości 19 km – poprowadzi uczestników w kierunku Góry Chełm do górnej stacji wyciągu krzesełkowego i z powrotem do Myślenic. Trasa łatwa technicznie ale wymagająca kondycyjnie, do przejechania przez każdego kto ma rower, kask i odrobinę kondycji.
  • Mega, liczy 42 km, na których znajdziemy sporo podjazdów i technicznych zjazdów. Początkowo wspólnie z Mini a następnie w kierunku Schroniska Kudłacze. Trasa wymagająca zarówno kondycyjnie jak i technicznie;
  • - Giga, królewski dystans podczas edycji w Myślenicach liczy zaledwie 64 km ale nikt podczas pokonywania tego dystansu nie będzie się nudził.
    Na trasie duża liczba wymagających podjazdów i technicznych ścieżek
    prowadzących w dół. Dystans przeznaczony dla prawdziwych twardzieli.

A w miasteczku na każdego odwiedzającego czeka wiele atrakcji Nasz Dealer firma KGD (Krakowska Grupa Dealerów) będzie prezentowała pełną gamę modelową naszych samochodów. Dealer przygotuje rownież niespodzianki dla odwiedzających ekspozycje klientów. W namiocie SsangYong bedzie można uzyskać wszelkie satysfakcjonujące informacje dotyczące marki jak również technologi 4x4 zastosowanej w takich modelach jak New Rexton, New Korando New Rodius, Actyon Sports.

Na miejscu bedzie można odbyć jazdę próbną lub umówić sie na dogodny dla siebie termin jej wykonania.

Więcej informacji o Bike Maraton można znaleźć tutaj:
www.bikemaraton.com oraz www.facebook.com/bikemaraton