Nasza strona używa plików cookies. Dowiedz się więcej.

×
 

SsangYong Motor będzie uczestniczył w 12 Targach Motoryzacyjnych Auto Expo organizowanych w hinduskim mieście Greater Noida w dniach od 7 do 11 lutego przy współudziale grupy Mahindra & Mahindra.

Podczas wspólnej konferencji prasowej w dn. 5 lutego br. SsangYong zaprezentował model swojego samochodu koncepcyjnego LIV-1 razem z dwoma samochodami będącymi już w produkcji, modelami Rexton W 2.0 i New Rodius.

Zaprezentowany podczas Międzynarodowego Salonu Samochodowego w Seulu w 2013 r. LIV-1 (Limitless Interface Vehicle) to strategiczna koncepcja przyszłości opracowana przez SsangYonga. Samochód jest świadectwem innowacyjności projektowej firmy opartej na filozofii 3S-Cube.

Nazwa pochodzi od trzech liter “s”, od których zaczynają się angielskie wyrażenia “Smart Link, Safe Way, Special Sense”, tzn. “inteligentne łącze” (system zdalnego sterowania i dostarczania treści multimedialnych do samochodu), “bezpieczna droga” (system pomagający unikać wypadków na skrzyżowaniach) oraz “specjalny zmysł” (system usuwania oblodzenia z szyb i dachu). Nowy prototyp SsangYonga, chroniony wytrzymałą ramą nadwozia, wyposażony jest w wyjątkowy system napędu na cztery koła oraz nowatorski interfejs, czyli system kontroli pojazdu, dzięki któremu podróżujący nim jeszcze łatwiej mogą go kontrolować.