Nasza strona używa plików cookies. Dowiedz się więcej.

×
 

Aktualności

Przestronny, wygodny i bardzo dobrze wyposażony” to tylko kilka słów wstępu na temat nowego Korando, którego możliwości sprawdził dziennikarz redakcji „Auto motor i sport"

Czytaj więcej...

Wyprzedaż rocznika produkcji 2019, rok modelowy 2019. Zapraszamy do zapoznania się z najnowszą promocją w SsangYong.

Czytaj więcej...

Po ubiegłorocznym starcie i zajęciu 32 miejsca w klasyfikacji generalnej Rajdu Dakar 2018 samochodem opartym na modelu Tivoli

Czytaj więcej...

Uprzejmie informujemy, że w dniu 5 lipca 2018 r. w Instytucie Wzornictwa Przemysłowego odbyły się Obrady Ekspertów konkursu Dobry Wzór 2018

Czytaj więcej...

Nowe systemy bezpieczeństwa dostępne w pojazdach z roku modelowego 2017.

Czytaj więcej...

SUV Korando otrzymuje w tym roku wiele ulepszeń, m.in. nowy, stylowy wygląd,

Czytaj więcej...

Autentyczny SUV posiadający odważny styl SUV-a i praktyczność MPV

Czytaj więcej...

Każdy może dopasować zakres pakietu ubezpieczeń do swoich indywidualnych potrzeb i przyzwyczajeń.

Czytaj więcej...

W tym roku odbywały się jubileuszowe wybory rodzinnego samochodu roku Belgijskiego Związku Motoryzacyjnego:

Czytaj więcej...

Już wkrótce śmietanka dziennikarzy motoryzacyjnych z całego świata przyzna nagrody w plebiscycie na Samochodu Roku

Czytaj więcej...

Umie pokazać pazur w terenie, a jednocześnie daje niezwykłe poczucie bezpieczeństwa i komfortu.

Czytaj więcej...

Wrakcie Międzynarodowego Salonu Samochodowego w Genewie SsangYong Motor Company zaprezentował światowym mediom nowy samochód SsangYong XLV.

Czytaj więcej...

Wrakcie Międzynarodowego Salonu Samochodowego w Genewie SsangYong przedstawił koncepcyjny model średniego SUV-a.

Czytaj więcej...

29 edycja wyborów rodzinnego samochodu roku przez Belgijski Związek Motoryzacyjny była szczególnie ekscytująca. 25 dziennikarzy motoryzacyjnych oraz 78 rodzin stanęło przed trudnym zadaniem selekcji zwycięzcy spośród rekordowej liczby 36 uczestniczących samochodów.

Czytaj więcej...

SsangYong Tivoli został nominowany do nagrody World Car of the Year 2016, wraz 19 innymi renomowanymi markami samochodów . Jest to pierwsza nominacja w historii Koreańskiego producenta samochodów.

Czytaj więcej...

Miło nam poinformować, że SsangYong dołączył do grona partnerów Karty Dużej Rodziny! Wszyscy posiadacze Kart mogą skorzystać ze zniżek na zakup nowych samochodów naszej marki.

Rabaty wynoszą 8% na modele Tivoli, XLV i Korando oraz do 12% na modele Rodius, Rexton, Actyon Sports. Szczegóły u autoryzowanych dealerów.

Czytaj więcej...

XAV-ADVENTURE to najnowszy koncepcyjny kompaktowy SUV SsangYonga. Natomiast XLV-AIR, następca modelu koncepcyjnego XLV, to wersja przedprodukcyjna modelu Tivoli Long.

Czytaj więcej...

Ssangyong Motor ogłosił, że jego nowy kompaktowy SUV Tivoli podczas 15 ceremonii wręczenia prestiżowych Ergonomic Design Awards otrzymał główną nagrodę za swoje fotele półkubełkowe.

Czytaj więcej...

Obejrzyj film z jazdy próbnej Tivoli

Czytaj więcej...

SsangYong ogłosił nazwę swojego nowego modelu, nad którym prace trwały przez ostatnie trzy lata, oraz przedstawił jego komputerowe wizualizacje.

Nowy model SsangYonga, znanego dotychczas pod oznaczeniem projektowym X100, otrzymał imię "Tivoli".

Czytaj więcej...

SsangYong Motor dokonał dziś w ramach Międzynarodowego Salonu Samochodowego w Paryżu odsłony samochodów 'XIV-Air' i 'XIV-Adventure', modeli koncepcyjnych pojazdu 'X100', który firma rozwija jako swój strategiczny model nowej generacji.

Czytaj więcej...


Na test masywnego SUV-a w jego najnowszej odsłonie zaprasza — Marcin Dworak.
Program zrealizowany przez ProfiAuto.pl.

Czytaj więcej...

60 lat po swoich narodzinach SsangYong wygląda jak nowy i z ufnością spogląda w przyszłość.Koreański pionier w dziedzinie rekreacyjnych pojazdów terenowych ponownie cieszy się doskonałym zdrowiem i chwali się ambitnymi planami.

Czytaj więcej...

Podczas trwającego właśnie Międzynarodowego Salonu Samochodowego w Genewie SsangYong Motor pokazał dzisiaj po raz pierwszy swój – ciągle rozwijany – nowy strategiczny samochód koncepcyjny.

Czytaj więcej...

Ssangyong Motor opublikował w dniu dzisiejszym kolejne wizualizacje samochodu koncepcyjnego XLV. Sam samochód zostanie zaprezentowany po raz pierwszy podczas Międzynarodowego Salonu Samochodowego w Genewie w marcu br.

Czytaj więcej...

SsangYong Motor będzie uczestniczył w 12 Targach Motoryzacyjnych Auto Expo organizowanych w hinduskim mieście Greater Noida w dniach od 7 do 11 lutego przy współudziale grupy Mahindra & Mahindra.

Czytaj więcej...

Pierwszy na mecie ScanCoveryTrial 2012, a konkurenci daleko w tyle!Na starcie skandynawskiego ScanCoveryTrial 2012 stawiają się SUV-y wszystkich segmentów. 60 załóg ma tydzień na dotarcie do koła podbiegunowego i powrót do Holandii.

Czytaj więcej...

Już marcu SsangYong zaprezentuje swój nowy concept car - trzydrzwiowy SUV cabrio z segmenu B. Już w marcu, na Targach Motoryzacyjnych w Genewie, SsangYong zaprezentuje wersje cabrio conceptu XIV-1 prezentowanego na Targach we Frankfurcie.

Czytaj więcej...